Noclegi w zabytkowych obiektach Świnoujścia

A gdyby tak na noclegi podczas urlopu w Świnoujściu wybrać się do zabytkowego pensjonatu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, gdzie czuć aurę dawnego miasta, a równocześnie można zakosztować wszystkich wygód, jakie oferuje współczesność? A gdyby tak podczas wczasów w Świnoujściu zamieszkać w jednym z pięknie odrestaurowanych budynków, do których należy Pensjonat Posejdon oraz Pensjonat Admirał II?

Pensjonat Posejdon to budynek z roku 1908. Jest on uważany za jeden z najpiękniejszych zabytkowych świnoujskich budynków. W okresie międzywojennym pensjonat nosił nazwę Hotel Park. Już samo położenie pensjonatu jest wręcz doskonałe. Budynek zlokalizowany jest bowiem w centralnej części dzielnicy Nadmorskiej w strefie uzdrowiskowej, a tuż przy głównej promenadzie i zaledwie 150 m od morza. Pensjonat to piętrowy budynek z poddaszem i charakterystyczną wieżyczką. Budynek położony jest u zbiegu ulicy Jana Kasprowicza i Emilii Gierczak. Pensjonat zaprasza gości przez cały rok. Poza osobami indywidualnymi przyjmuje także grupy zorganizowane, seniorów, młodzież szkolną, a także sportowców.

Pensjonat Admirał II – to budynek z końca XIX wieku, oddalony od morza około 50 m, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiej promenady. Budynek jest po całkowitej renowacji, wyposażony w windę, piękny taras oraz  pokoje z widokiem na promenadę. Jest to budynek dwupiętrowy z mansardowym, czerwonym dachem, który zdobi piękna wieżyczka. Pensjonat oferuje pokoje 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami. Obiekt znajduje się przy ulicy Żeromskiego i jest czynny przez cały rok.

Nocleg w zabytkowych obiektach to świetna okazja, by pooddychać atmosferą dawnych lat nie rezygnując z wszelkich wygód i zdobyczy techniki. Dodatkowym atutem jest doskonałe położenie zabytkowych pensjonatów, bardzo blisko morza oraz niemal wszystkich świnoujskich atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *